Par mums

TRAVELCAFE.LV ir aģentūras A-SONO interneta ceļojumu portāls, kas piedāvā noderīgas un aktuālas saites tava ceļojuma plānošanai. Neviena sistēma nav tik universāla, lai derētu jebkurai vēlmei, un ikvienam ceļojumam ir jābūt īpašam.

Tādēļ katrā portāla sadaļā mēs piedāvājam plašu un daudzveidīgu pakalpojumu izvēli, pievienojot komentārus par to priekšrocībām un interesantākajiem produktiem. travelcafe.lv portāls ir ceļvedis, kas sniedz noderīgu informāciju un palīdz tev izvēlēties. Mēs plānojam ceļojumus ik dienu jau daudzus gadus un zinām, kur meklēt izdevīgākas viesnīcu cenas, iedvesmojošas ceļojumu idejas un maršrutus, koncertu un pasākumu biļetes, kur veikt dzelzceļu un prāmju biļešu rezervēšanu, kā atrast kruīzus par saprātīgām cenām. travelcafe.lv portālā uzkrāto pieredzi mēs nododam tev.

Aktuālie piedāvājumi tiek atjaunoti katru dienu. Noklikšķinot uz teksta saites vai banera, tu nokļūsi izvēlētajā mājas lapā, kur vari iegūt izsmeļošu informāciju un veikt online rezervāciju. Travelcafe.lv ir tavs pavadonis, kas palīdz orientēties interneta piedāvājumu telpā – atlasot izdevīgākos un interesantākos ceļojumus un piedāvājot tev tās mājas lapas, kurās vari rezervēt pakalpojumus no Latvijas un maksāt ar Latvijas kredītkartēm.

Jebkurai informācijai šajā portālā ir informatīvs raksturs. Portāls pieejams bez maksas jebkuram lietotājam. Ne  SIA A-SONO, ne travelcafe.lv portāls neveic produktu pārdošanu, bet tikai sniedz informāciju un apskatus (izņēmums ir čarteru un kruīzu rezervēšana, kur veicat pasūtījumu caur mūsu meilu). Saites, kas pāradresē uz trešās puses tīmekļa vietni, neatrodas SIA A-SONO juridiskajā pārraudzībā, kā arī SIA A-SONO nenes nekādu atbildību par šajās vietnēs izvietotās informācijas pareizību un precizitāti. Jebkura darbība šajās vietnēs veicama atbilstoši to noteikumiem. Atsevišķas saitēs norādītās lapas (piem., viesnīcas un tūres), maksā A-SONO nelielu komisiju, ja veicat tur rezervāciju.

 

Mūsu pirmās lapas bildes esam fotografējuši mēs paši vai mūsu draugi.  Tu redzi nevis izskaistinātas reklāmas bildes, bet reālu ceļotāju patiesās sajūtas - to visu vari izbaudīt arī tu pats.

Mēs sadarbojamies arī ar Amazon

"We are a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for us to earn fees by linking to Amazon.com and affiliated sites."