Klasiskais Jandzī upes kruīzs Ķīnā ļauj apmeklēt krāšņas un nesasniedzamas Ķīnas vietas, kur nevar aizbraukt ne ar mašīnu, ne vilcienu, ne lidmašīnu. Upes kruīzu kuģi ir krietni mazāki par okeānu kuģiem – parasti 70-80 kajītes, 150-200 viesi. Būtiska atšķirība no klasiskajiem kruīziem - šeit ekskursijas jau ir iekļautas kruīza cenā.

Jandzī upes kruīzs tiek iekļauts dažādos upes kruīzu topos – gan kā ainaviskākais, gan eksotiskākais upes ceļojums.  Lai gan ar kruīza kuģi 8 dienās var nokļūt no Čuncjinas līdz pat Šanhajai, populārāks ir 4 dienu/3nakšu kruīzs līdz Jičanai (Yichang) – Trīs aizu dambja apkārtnē, jo tieši šeit redzēsi krāšņākās ainavas. Arī īsajam kruīzam ir divi varianti. Ja brauc no Čuncjinas pa straumi uz Jičanu – tas ilgst 3 naktis un 4 dienas (īstenībā gan 3.5 dienas, jo kruīzs sākas vēlu vakarā – tas dos tev iespēju apskatīt Čuncjinas debesskrāpjus nakts apgaismojumā). Ja no Jičanas pret straumi uz Čuncjinu – tad 4 naktis un 5 dienas. Sīkāku kruīza aprakstu lasi mūsu blogā: travelcafeblog.wordpress.com.

Kuģa atiešanas osta: Čuncinja (Chongqing), uz šejieni ērti atlidot ar Finnair.

3 nakšu kruīzs, cena no 405 eur personai divvietīgā kajītē, mēdz būt arī akcijas ar atlaidēm. Ar vienkāršāku kuģi - no 345 eur personai.

4 nakšu kruīzs, cena no 380 eur personai.

6 dienu tūre - Siaņa (Terakota armija), lidojums uz Čuncinju un kruīzs - 980 eur personai.

8 dienu tūre - apvieno fantastiskos skatus Guilinā, Šanhaju un Jandzī upes kruīzu, no 1265 eur personai.


Anketa Ķīnas vīzai.
Finnair  lidojumi cau Helsinkiem uz Pekinu (Beijing), Šanhaju, Honkongu, Čuncjinu, Siaņu.
Vilcienu saraksti un biļetes. (Šeit atradīsi arī 15 populārākos Ķīnas maršrutus ar vilcienu)
Viesnīcas.