Autonoma

 
 
 Autoeurope ir autonomas brokeris, kas salīdzina vairāku kompāniju piedāvājumus (tai skaitā, Hertz, Europcar, Sixt utt.) un ļauj sameklēt rentablus mašīnu nomas variantus Eiropā un pasaulē. Šeit atradīsi arī motociklu nomu 14 ASV štatos - izbaudi klasisko Route 66 vai Nevadas tuksnešu skarbumu.


Lēta autobusu satiksme starp Rietumeiropas pilsētām:Over 10.000 daily bus services:
  cenas no 5eur, bezmaksas WI FI, 3 nododamās bagāžas.

 
TRANSFERI
 
Lidostu transferi Eiropā - Lidostu transferi visā pasaulē:   šeit atradīsi nedārgus shuttle autobusu transferus no lidostām līdz tavas viesnīcas durvīm, īpaši izdevīgi, ja ceļo viens vai divatā. Kā arī ērtākos shuttle autobusus no lidostām līdz slēpošanas un pludmales kūrortiem, piem., no Barselonas lidostas uz Costa Brava un Costa Dorada kūrortpilsētām - līdz pašai viesnīcai. Pieejami arī privāti transferi.
Terravision ekonomiskie transferi no/uz Eiropas pilsētām. Pērc biļetes internetā un maksā mazāk.

Rezervē iepriekš arī slēpošanas kūrortu un kruīzu transferus - shuttle autobusi, minibusi, privāti transferi, luksus transferi.
 
 
KAS JĀŅEM VĒRĀ ĪRĒJOT MAŠĪNU? 

* Automašīnas nomā iekļautā apdrošināšana parasti paredz samērā lielu pašrisku bojājumu gadījumā. Tādēļ mašīnu saņemot iesakām noformēt pilnu apdrošināšanu, samazinot pašriska summu līdz nullei.
* Ņemiet vērā, ka varat norezervēt tikai noteiktu automašīnu klasi, ne konkrēto marku un modeli! Izņēmums ir luksus automašīnas.
 * Vairākām mašīnu kategorijām ir minimālais vecuma/braukšanas stāža ierobežojums, kā arī prasība uzrādīt vairākas derīgas kredītkartes uz šofera vārda – pirms rezervēšanas rūpīgi pārbaudiet rezervācijas nosacījumus!