KO REDZĒT UN DARĪT


Barselona Card - izdevīga atlaižu karte 2-5 dienām! Iekļauta bezmaksas ieeja vairāk nekā 16 objektos, atlaides vairāk kā 60 muzejos un atrakcijās, kā arī neierobežoti sabiedriskais transports visā pilsētā, gan autobusi, gan metro. Pērkot karit iepriekš, vari izmantot arī bezmaksas vilcienu no lidostas (tikai no 1.termināla!) līdz pilsētas centram.
*  Hop On Hop Off autobuss - ērti apskatīsi galvenos apskates objektus, kā arī uzzināsi par to vēsturi. Autobusam ir 2 maršruti - Ziemeļu-dienvidu un Austrumu-rietumu.
*  Muzeji - Barselona ir bagāta ar mākslas muzejiem. Ja esi nolēmis apmaklēt vairākus no tiem, ieteicams iegādāties Museum Pass, kurā iekļauta bezmaksas ieeja noteiktos muzejos, tai skaitā Pikaso muzeja un La Pedrerā. Savukārt, ja interesējie par vēsturi, iesakām iegādāties Arqueticket Barselona, kurā iekļauta ieeja 5 vēstures muzejos, tai skaitā Arheoloģijas, Barselonas vēstures un Ēģiptes muzejā.
*  Flamenko šovs  - obligāta Spānijas apmeklējuma sastāvdaļa.  Rezervē laicīgi un apskati slaveno Tablao Cordobes flamenko šovu.
*  Ja tev ir nirēja sertifikāts, tad pašā Barselonas centrā - Barcelona Aquarium, vari izbaudīt asākas sajūtas nirstot haizivju tunelī.
*  Casa Mila jeb La Pedrera - Gaudi izcilākais dzīvojamā nama paraugs. Pedrera dzīvoklis parāda tipisku 20.gs. buržuā dzīvokļa plānojumu un interjeru. Visvairāk tūrsitus šeit vilina jumta terase, no kuras paveras brīnišķīgs skats, bet ņem vērā, kalietus laikā terase ir slēgta drošības apstākļu dēļ.
* Pikaso tūre un muzejs.
* Īpašām sajūtām - Smaržu muzejs, te redzēsi vairāk kā 5000 visdažādākā dizaina smaržu pudelītes - no senās Ēģiptes līdz mūsdienām, arī pēc Dali dizaina izgatavoto Le Roi de Soleil.
Ekskursija ar divriteņiem -ekskursija piemērota dažādiem vecumiem un fiziskās sagatavotības līmeņiem.
* GoCar tūre, ar GPS gidu.
*  Barselonas modernisma tūres audiogids.
* SpainSave - šeit atradīsi atlaides un speciālos piedāvājumus atrkacijām, ēdieniem un izklaidēm Barselonas apkārtnē.
* Barselonas piekrastes skati ar helikopteru - 6 minūtes: 50 EUR.