PORTAVENTURAPortaventura atrakciju parks ir viens no lielākajiem Eiropā ar vairāk kā 40 atrakcijām, tai skaitā Eiropas ātrāko paātrinājuma atrakciju. Atrodas Salou kūrortpilsētā apmēram stundas braucienā no Barselonas. Kad to sāka būvēt, tas tika iecerēts kā Eiropas Disnejlenda, bet dažādu nesaskaņu dēļ Disnejlendu pārcēla uz Parīzi. Blakus atrakciju parkam atrodas arī milzīgs akvaparks Aquatic un Ferrari Land - atrakciju parks, kas izveidots leģendāŗā Ferrari tematikā.

Uz Portaventuras atrakciju parku var doties vienas dienas ekskursijā no Barselonas, kur iekļauts gan tranfers, gan parka ieejas biļetes. Nav paredzēts akvaparks un Ferrari Land. Ja vēlies vienā dienā apvienot gan Portventura parku, gan Ferrari Land, tad jāpērk nedaudz dārgāka ekskursija. Savukārt, ja vēlies pavadīt dienu Aquatic ūdens parkā ar Eiropā augstāko brīvā kritiena cauruli, prezervē Aquatic parka biļetes un transferu no Barselonas.

Alternatīva ir pavadīt Salou kūrortā dažas dienas, pie tam PortAventura parks piedāvā vairākas viesnīcas, kur naktmītnes cenā iekļautas ieejas biļetes Portaventura parkā un Ferrari Land: Hotel Caribe, Hotel Gold River, Villa Mediterranea, Hotel El Paso. Ja dzīvo viesnīcā, kur ieeja parkā nav iekļauta, pērc Portaventura parka un Ferrari Land biļetes atsevišķi.


Ekonomiskāku dzīvošanu meklē Apartamentos Novelty, Cordoba Apartamentos vai Almonsa Playa.