LEGOLAND

Legoland dzimtās mājas atrodas Dānijas pilsētiņā Billunda. Uz Billundu vari aizlidot ar tiešo Air Baltic reisu, vai ar mašīnu no Kopenhāgenas, 260 km.  Parks atvērts no marta beigām līdz oktobra beigām, sarakstu skaties šeit.

Ieejas biļete bērnam līdz 13 gadu vecumam un senioriem virs 65 gadiem uz 1 dienu maksā 33 EUR, bērniem no 13 gadiem un pieaugušajiem - 37 EUR, ģimenes biļete: 2 pieaugušiem un 2 bērniem maksā ap 115 EUR, bet tā nopērkama tikai Legoland mājas lapā. Nākamās dienas biļeti vari nopirkt par 14 EUR personai Legoland parka kasēs. (Cenas EUR dotas aptuvenas, tās atkarīgas no dāņu kronas kursa)

Vairākas viesnīcas piedāvā naktsmītnes kopā ar ieejas biļetēm Legoland parkā.  Populārākā ir Hotel Legoland, kurai ir privāta ieeja Legoland parkā un kur vari rezervēt naktsmītni 1 naktij kopā ar divu dienu ieejas biļeti parkā. Ekonomiskāku naktsmītni atradīsi Legoland Village, Skjoldbjerg Garnihotel vai Zleep Hotel Billund.  Ja esat lielāka kompānija ar mašīnu, izdevīgi palikt netālu esošajos apartamentos Stutteri Skandihest Apartments vai ekonomiskākos Ranboldal Camping&Cabins. Pavisam nesen atvērts Lalandia Billund Resort, kas ir plašs kūrorts ar nelielām modernām kotedžām - 4, 6 un 8 personām. Te atrodas arī tropiskais akvaparks ar dažādām izklaidēm.

Katru dienu Legoland notiek dažādi šovi - šovu programmu vari apskatīt šeit

LEGOLAND APKĀRTNĒ atradīsi arī citas atrakcijas. 
* Givskud Zoo, zooloģiskais dārzs un safari parks atrodas 20km no Legoland, atvērts no aprīļa beigām līdz oktobra beigām.
* Lalandia ūdens atrakciju parks.
* Billund Bad, ūdens relaksācijas centrs, kur vari izmēģināt arī Melno caurumu - 64 m garu cauruli.