EUROPA  PARK

Viens no Eiropas lielākajiem atrakciju parkiem Europa Park atrodas pie Vācijas pilsētas Rust, 250km no Frankfurtes, 180km no Cīrihes un 390km no Minhenes. Parks atvērts no marta beigām līdz novembra sākumam, decembrī atvērtas atsevišķas atrakcijas.

Ieejas biļešu cenas: bērniem līdz 4 gadiem un dzimšanas dienā ieeja bez maksas, līdz 11 gadiem un senioriem virs 60 gadiem - 31 EUR, pieaugušajiem - 35 EUR. 2 dienu biļetes bērniem - 58 EUR, pieaugušajiem - 65 EUR.

Europa Park atrakcijas aizved tās apmeklētājus ceļojumā pa dažādām Eiropas valstīm, kā arī uz Piedzīvojumu zemi. Katru dienu šeit notiek visdažādākie šovi, pirms apmeklējuma  izpēti šovu programmu un nepalaid garām.

Europa Park apkārtnē izvietotas vairākas tematiskās viesnīcas, kas piedāvā naktsmītnes kopā ar ieejas biļetēm parkā. Tu vair izvēlēties viduslaiku cietokšņa stilā būvēto Castillo Alcazar Erlebnishotel vai spāņu atmosfēras apvīto El Andaluz Erlebnishotel, vai seno romiešu Colosseo Erlebnishotel.  Vai apmeties kādā no apkārtējām viesu mājām: Pension VaniiHotel Casa Rustica vai Elzpark Apartments lielākām ģimenēm un pērc parka biļetes atsevišķi.