DISNEYLAND PARIS

KĀ NOKĻŪT

Disneyland Paris. Eiropas populārākais bērnu atrakciju parks, kam blakus nesen atvēries Walt Disney Studio parks. Uz Disnejlendu, kas atrodas apmēram stundas attālumā no Parīzes centra, iet ērta tiešo shuttle autobusu un vilcienu satiksme no Parīzes centra (RER A4, 35 min). Ja dzīvo Parīzē u vēlies parkā pavadīt vien vienu dienu (kas gan nav pietiekami, lai izbaudītu visu piedāvājumu) - ērts veids ir iegādāties dienas ekskursiju ar transferu un parka ieejas biļetēm, paredzētais laiks Disnejlendā - 10h.

No Šarla de Golla lidostas, kur ielido airbaltic reiss, uz Disnejlendu var nokļūt ar tiešo TGV ātrvilcienu vien 12 minūtēs. Lidostā vilciens atiet no 2.termināla un pieturas nosaukums pie Disnejlendas ir  Marne-La Vallee.  No lidostas uz Disnejlendas parku ir arī ērta shuttle autobusu satiksme, ko nodrošina www.magicalshuttle.com. Brauciena laiks ir viena stunda, biļetes cena vienā virzienā 2 eur, bērniem līdz 12 gdiem - 10 eur. Ja pērk biļeti turp un atpakaļ, atlaide 10%. Savukārt lielākai grupai 5-8 personas ir fiksēta grupas cena - 90 eur vienā virzienā.
Ja esat vairāki cilvēki, izdevīgāk un ērtāk paņemt privāto transferu.

 


DISNEYLAND PARIS ATRAKCIJAS PARKU IEEJAS BIĻETES

Ieejas biļetes ir dārgas, tādēļ svarīgi saprast, kas tieši jums vajadzīgs. Ja domājat pavadīt parkos vairākas dienas, kas ir ieteicami, tad labāk uzreiz pirkt vairāku dienu biļetes, kas atkarībā no datumiem var būt lētāk nekā pērkot vairākas vienas dienas biļetes.

Vienas dienas biļete ar ieeju vienā no parkiem - Disneyland vai Walt Disney Studio pieaugušajam ir 53 eur, bērnam no 3-11 gadiem - 49 eur. Dienas biļete ieejai abos parkos attiecīgi 73 eur un 69 eur, bet ņem vērā, ka vienā dienā abus parkus pilnvērtīgi izbaudīt nevarēsi. Biļetes iegādājies iepriekš, jo pērkot parkā uz vietas cenas ir krietni augstākas. Vairāku dienu biļetes meklē šeit.

Ieejas biļetēs nav iekļauts Buffalo Bill Wild West šovs un vakariņas, biļetes uz to jāpērk atsevišķi.

Fast Pass - pie vairākām populārākajām atrakcijām pieejami Fast Pass automāti. Šis pakalpojums ir bez maksas un paredzēts, lai izvairītos no laika pavadīšanas rindā - ievadi savas parka ieejas biļetes svītrkodu automātā un saņem biļeti ieejai bez rindas noteiktā laikā (pusstundas intervālā). Gan atceries, ka vienlaicīgi vari rezevēt tikai vienu atrakciju, nākamo Fast Pass varēsi saņemt, kad būs beidzies iepriekšējās biļetes laiks.  Ja nakšņosi kādā no Disneyland viesnīcām, saņemsi Disney Hotel Fast Pass, kas ļaus tev izvēlēties laiku pašam. Ja būsi rezervējis luksuss istabas - tad saņemsi VIP Pass, kas Fast pass atrakcijās ļaus ieiet bez rindas jebkurā laikā.


 

VIESNĪCAS DISNEJLENDAS APKĀRTNĒ


Ja vēlies palikt Disnejlendā vairākas dienas, ko mēs noteikti rekomendētu, vari rezervēt Disnejlendas tematiskās viesnīcas kopā ar ieejas biļetēm abos parkos:

klasisko Disneyland Resort (princešu pils, atrodas pie parka ieejas) vai ekonomiskākos

Disney's Sequoia Lodge (Bembia tematika, apsildāms iekšējais baseins ar ūdenskalniņiem un āra baseins),

Disney's Santa Fe Iistabas ierīkotas Pixar mašīnu tematikā),

Disney's Cheyenne (viesnīcā var satikt Disneja varoņus, istabas ierīkotas Toy Story tematikā),

Disney's Hotel New York (Art Deco un modernā dizaina viesnīca, ir apsildāms baseins),

Disney's Newport Bay Club (istabas ierīkotas Mikipeles tematikā, viesnīcā ir divi apsildāmi baseini),

Disney's Davy Crockett Ranch (istabas izvietotas nelielos bungalow, var izmitināt līdz pat 6 personām, viesnīcā ir apsildāms baseins, minigolfs, piedzīvojumu taka, tenisa korti).  

Šīs viesnīcas  kopā ar parku ieejas biļetēm vari rezervēt  Disneyland Paris mājas lapā vai Hotels.com (pie viesnīcas cenas apraksta skaties, kur minēts Disney Park tickets). Ja Disneyland Resort vai Sequoia Lodge nakšņosi luksuss numuros, tad iegūsi VIP FASTPASS  - ieeju atrakcijās bez rindas.


 

Otra, ekonomiskāka alternatīva, ir palikt bērnu tematiskajās viesnīcās, kas atrodas pāris kilometru attālumā no Disnejlendas: Dream Castle Hotel, Magic Circus Hotel vai Marriott Village villās (līdz pat 8 personām), un parku biļetes pirkt atsevišķi.

 

DISNEJLENDAS APKĀRTNĒ


Netālu no Disnejlendas atrodas Sealife akvārijs, kas noteikti ir apmeklējuma vērts. Pieagušajam biļete maksā 20.95 EUR, bērniem no 3-11 gadiem - 16.90 EUR. Katru dienu vari vērot haizivju, bruņurupuču un raju barošanu, precīzu laiku pārbaudi mājas lapā. Pērc biļetes onlainā un ietaupi 10%. Bērni no 8 gadu vecuma var kļūt par īpašajiem palīgiem bruņurupuču barošanā - šis pakalpojums pieejams otrdienās, trešdienās un ceturtdienās 11:00 (40-45 minūtes) - viena reizē var piedalīties vien 2 bērni, cena - 55 eur, kas iekļauj ieejas biļeti akvārijā, piedalīšanos barošanas procesā, izzinošu grāmatu un speciālo Bruņurupuču suvenīru paku.